Affiliate Marketing

Affiliate Marketing

Ürün Satışı Yapan Firmalar İçin Hazırladığımız Affiliate Marketing Sistemi ile Satış Başına Komisyon ya da Tıklama Başına Sabit Ücret Ödeyebilecekleri Bir Platform Oluşturuyor. Influencerların Tanıtım Gücünden En Ekonomik Şekilde Yararlanmalarını Sağlıyoruz.

Affilite Marketing (Satış Ortaklığı) Nedir?

Affiliate Marketing ya da dilimizde yaygın kullanımıyla “Affiliate Pazarlama” ya da “Satış Ortaklığı”, web site ve e-ticaret sitesi sahiplerinin kurdukları bir sistemle oluşturdukları linklerin, influencer ya da bloggerlar tarafından yayınlanarak trafiğe ya da satışa göre komisyon kazandıran bir dijital reklamcılık yöntemidir.

Affiliate Marketing Hizmeti Verdiğimiz Bazı Markalar

Affiliate Marketing Sistemi Kurmak

Affiliate Marketing sisteminde 3 taraf vardır. Firma, Satış Ortağı ve Müşteriden oluşan Satış Ortaklığı sisteminde, tüm taraflar için kârlı bir süreç işler.
Firma, ürün ya da hizmetlerini tanıtırken aldığı sonuca bağlı olarak ödeme yapar bu nedenle en kârlı dijital reklam yatırımıdır. Satış ortağı, satış, kargo, iade vs süreçleri düşünmeden sadece tanıtıma odaklanarak satış ya da tanıtımdan kazanç elde eder. Müşteri, kampanya, yenilik, promosyon gibi satış ortağı tarafından kendisine bildirilen alışveriş ve hizmet avantajlarından eş zamanlı haberdar olur.
Reklon Ajans olarak güçlü Influencer portföyümüzle markaları affiliate marketing sistemiyle destekliyoruz. Ürün satışı yapan firmalar için kurduğumuz affiliate pazarlama sistemiyle ömür boyu reklam harcamalarını minimum bütçeden makimum verim alacakları şekilde yapılandırıyoruz.
Siz de ürünlerinizin satışından komisyon vererek sonuç garantili dijital reklam yatırımı yapmak istiyorsanız bize ulaşın.

Affiliate Marketing Sisteminin İşleyişi

Affiliate Marketing Yapmak İsteyen Firmaya Sistem Kuruyoruz

Yeni Firmayı Influencerlarımızın Portföyüne Ekliyoruz

Influencerlarımız Affiliate Linklerini Paylaşmaya Başlıyor

Affiliate Marketingin Gücü

Hergün Büyüyen Satış ve Tanıtım Ağı

Sisteminiz kurulduktan sonra influencerlarımız ve bloggerlarımız markanızı tanıtmaya başlayacak ve tanıtım ağınıza hergün yeni influencerlar, bloggerlar katılarak yepyeni kitlelere açılacaksınız.

Komisyon Sistemiyle Kontrollü Tanıtım Harcaması

Sonucunun ne olacağı belli olmayan reklamlardan farklı olarak sadece sattığınız ürün sayısına bağlı olarak yapacağınız harcamayla hem marka bilinirliğiniz artacak hem satışlarınız yükselecek.

X
X

Please Enter your email id, the password will send your email