Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Reklon Influencer Ajansı, Onaylı Trendyol ve Hepsiburada Influencer Ajansı Olmanın Yanında Kurumsal Müşterilere Affiliate Pazarlama ve Influencer Marketing Hizmetleri Vermektedir.

Trendyol Influencer Affiliate (Satış Ortaklığı)

Yüzlerce Influencer ve Fenomenin Trendyol ile İş Birliği Yaparak Sosyal Medya Hesaplarından Affiliate Pazarlama (Satış Ortaklığı) Yoluyla Gelir Elde Etmesine Aracılık Ediyoruz.

Hepsiburada Influencer Affiliate (Satış Ortaklığı)

Yüzlerce Influencer ve Fenomenin Hepsiburada ile İş Birliği Yaparak Sosyal Medya Hesaplarından Affiliate Pazarlama (Satış Ortaklığı) Yoluyla Gelir Elde Etmesine Aracılık Ediyoruz.

Influencer Marketing (Influencer Pazarlama)

Influencerlarımız Sponsor Firmaların Ürün ve Hizmetlerini Takipçilerine Tanıtarak, Kitleleri Üzerindeki Etkilerini Tüketici Davranışlarına Katkıda Bulunmak İçin Kullanıyor ve Tanıtım ve Tavsiye Paylaşımlarıyla Marka İmajlarını ve Satış Grafiklerini Yükseltiyor.

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı)

Ürün Satışı Yapan Firmalar İçin Hazırladığımız Affiliate Marketing Sistemi ile Satış Başına Komisyon ya da Tıklama Başına Sabit Ücret Ödeyebilecekleri Bir Platform Oluşturuyor. Influencerların Tanıtım Gücünden En Ekonomik Şekilde Yararlanmalarını Sağlıyoruz.

X
X

Please Enter your email id, the password will send your email