Trendyol İnfluencer Affiliate (Satış Ortaklığı)

Trendyol Influencer Affiliate İşbirliği

Yüzlerce Influencer ve Fenomenin Trendyol ile İş Birliği Yaparak Sosyal Medya Hesaplarından Affiliate Pazarlama (Satış Ortaklığı) Yoluyla Gelir Elde Etmesine Aracılık Ediyoruz.

Trendyol Influencer İşbirliği Başvuru

Tek İhtiyacınız Olan 10.000+ Takipçili İnstagram Hesabı

10.000 den fazla gerçek takipçisi olan bir instagram hesabına sahipseniz tek yapmanız gereken bizi aramak. Takipçi kitlenize göre en yüksek kazancı elde edebilmeniz için çalışıyoruz.

Başvurudan, Onaya Kadar Süreçte Yanınızda Oluyoruz

Başvuru ve onay sürecinde ihtiyaç duyacağınız evrak, form ve dökümanları sağlıyor, onay sürecinde yardımcı oluyoruz.

Sürecin Yasal Prosedüre Uygun İlerlemesini Sağlıyoruz

Trendyolda kesinleşen hakediş tutar belgesini bize ilettiğinizde faturanızı kesiyor, stopaj belgenizi düzenliyor, kazancınızı vergilendirilmiş yasal kazanç haline getiriyoruz.

Ödemenizi 3 İş Günü İçinde Hesabınıza Aktarıyoruz

Trendyoldan gelen kazancınızın vergi ve komisyon giderlerini düştükten sonra en geç 3 iş günü içerisinde hesabınıza aktarıyoruz.

Trendyol Affiliate Sistemi Nedir?

Trendyol Affiliate ya da Satış Ortaklığı Sistemi, Instagramda en az 10.000 takipçili hesaba sahip olan kişilerin, trendyol ürün ve hizmetlerine ait linkleri sosyal medya hesaplarında paylaşarak paylaşarak satışa aracılık ettiği ve bunun karşılığında satıştan komisyon kazandığı sistemdir.

Sistemle ilgili daha detaylı bilgi ve başvuru için

7×24 bize WhatsApp hattımızdan yazabilir ya da telefonla arayabilirsiniz.

WhatsApp : 0541 572 15 19 | Tlf : 0216 606 06 76

Trendyol Influencer Affiliate Ajansları Nasıl Çalışır?

Trendyol Affiliate Ajansları, başvurudan onaya kadar olan süreçte Influencera destek verir, başvuru formu doldurma, onay süreci, belge hazırlama ve yükleme gibi detaylarda influencara rehberlik eder.

Trendyoldan onay geldikten sonra kolleksiyon oluşturma, link paylaşma, etkili gönderi oluşturma konularında influencerın yapmakta zorlandığı konularda destek olur.

Paylaşımlarından yapılan satışların gelirini faturalandırır. Trendyoldan gelen ödemeyi influencerın hesabına aktarır.

Reklon Influencer Ajansında tüm bu eğitim ve destek süreçleri ücretsizdir. Ayrıca WhatsApp Destek Grubumuzda katılmak isteyen tüm influencerlarımız bilgi alışverişinde bulunmakta ve tam bir dayanışma ve yardımlaşma ortamında başlangıç ve gelişme sürecini profesyonel influencerlarımızın destekleriyle daha kolay atlatmaktadırlar.

Trendyol Influencer Affiliate Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Affiliate sistemine katılmaya karar verdiyseniz sizi adım adım yönlendirebilmemiz ve sorunsuz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurarak ajansımıza ön başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru öncesi sorularınız için 7×24 telefon ve whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp : 0541 572 15 19 | Tlf : 0216 606 06 76

X
X

Please Enter your email id, the password will send your email